Kolekcja Black
Sprawdź kolekcję

Akcesoria dla psów i ich właścicieli z serii JOHN DOG BLACK łączą modny minimalizm z ponadczasową jakością. Utrzymane w stonowanych barwach, z przewagą czerni,  elementy kolekcji JOHN DOG BLACK tworzą propozycję dla tych właścicieli psów, którzy chcą stworzyć ze swoim pupilem zgrany duet.

Kolekcja Barcelona
Sprawdź kolekcję
Elementy kolekcji JOHN DOG BARCELONA zaprojektowane zostały przez hiszpańskiego artystę, zainspirowanego kolorami, nastrojem, światłem i południową witalnością Barcelony. Pełne humoru, żywych barw i utrzymane w modnym stylu rysunki wyróżnią z pewnością każdego psa i jego właściciela. To kolekcja akcesoriów i gadżetów, które nie tylko świetnie spełniają swoją rolę w codziennym życiu czworonoga i jego pana, ale też cieszą ciekawym designem, jakością i oryginalnością. Smycze dla psa z wielobarwnym motywem inspirowanym hiszpańskimi klimatami, obroże, szelki, a także legowiska dla psów małych i dużych wyściełane kolorową tkaniną z printem BARCRELONA – to wszystko czeka na Twojego psa w kolekcji JOHN DOG BARCELONA.

Mamy też coś dla właścicieli czworonogów. Oryginalne motywy i scenki z życia psów i ich opiekunów inspirowane iberyjską fantazją artysty zdobią bluzy unisex, T-shirty damskie i męskie, kubki, poduszki, plecaki, nerki, oraz breloczki z kolekcji JOHN DOG BARCELONA.

Kolekcja Colour
Sprawdź kolekcję

Akcesoria dla Twojego psa z KOLEKCJI JOHN DOG COLOUR wibrują intensywnymi barwami: od soczystej cytryny po entuzjastyczną fuksję. Kontrastowo zestawione kolory grają ze sobą intrygująco i zwracają uwagę. Kolor ma znaczenie!

Kolekcja New York
Sprawdź kolekcję
KOLEKCJA JOHN DOG NEW YORK. Street fashion w najlepszym wydaniu, prosto z ulic Nowego Yorku. Połączenie miejskiego stylu i printu moro to doskonałe uzupełnienie outfitu psa i jego właściciela. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wkroczyć na poligon miejskich doświadczeń.