O nas

John Dog to grupa przyjaciół i ich psów.

Jesteśmy grupą pozytywnych i kreatywnych ludzi, których połączyła miłość do psów. Stworzyliśmy markę John Dog, bo chcemy, aby żyło nam się z psami jeszcze lepiej. Codziennie mamy dla was nową dawkę wiedzy i inspiracji oraz znakomite produkty dla każdego psa.

Psy łączą ludzi. Bo przecież fajnie jest wyjść z psem na miasto, spotkać się ze znajomymi, usiąść gdzieś na dobrą kawę, albo poszaleć całym stadem w parku. To przecież sprawdzone i zbadane na sto sposobów, że dzięki psom nie tylko sami czujemy się lepiej, ale też łatwiej nam nawiązywać kontakt z innymi ludźmi – i z ich psami oczywiście też!

Dlatego John Dog i my wierzymy, że pies to nie tylko zwierzątko do wyprowadzenia trzy razy dziennie. Pies to prawdziwy partner: gość, z którym możesz pobiegać, kumpel, który pomoże Ci poderwać dziewczynę i bardzo rodzinny typ, którego możesz zabrać w gości, a czasem nawet do pracy (wiedzieliście, że ludzie, którym się na to pozwala, pracują dużo wydajniej?).

No, a skoro razem mieszkacie, jesteście dla siebie ważni i Twój pies może tyle dla Ciebie zrobić – byłoby w porządku, gdybyś i Ty umiał zrobić coś dla niego. Na przykład wyjąć mu kleszcza, opatrzyć skaleczoną łapę, nauczyć dobrych manier albo pomóc mu, kiedy boi się burzy. Dobrze byłoby też zadbać o jego wygląd i podpowiedzieć jakiś fajny dodatek, żebyście do siebie pasowali, kiedy ruszycie w teren kreować nowe trendy. Przecież od tego ma się przyjaciół – i od tego jest John Dog.

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas – kontakt@johndog.pl

jd-logo